Hovězí kůže NATURE AA

Neohodnoceno
Značka: fellhof
17 500 Kč
Na dotaz
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

100% přírodní designový kousek. 

Originální luxus do vašeho domova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hovězí kůže vynikne svým jedinečným vzhledem. Každý kousek je naprostý originál. Nabízí široké možnosti využití a bude se skvěle vyjímat v každém interiéru.

  • 100% hovězí kůže, zpracováno šetrnými moderními technikami
  • mimořádná odolnost
  • snadná údržba
  • vhodné na podlahy interiérů nebo na čalounění
  • rozměr 240 x 210 cm
  • rakouská výroba

Údržba:

Hovězí kůže stačí jednou za čas protřepat pro zbavení zachycených nečistot a pro obnovu nadýchaného vzhledu. U většího znečištění ručně vyčistěte za použití vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové hovězí kůže
Rozměr hovězí kůže: 240 x 210 cm

Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této značky jsou překrásné a kvalitní, vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily.Tím splňují principy tzv. slow fashion.

Všechny použité kožešinky jsou přirozeným vedlejším produktem získávání masa, to znamená, že pocházejí výhradně z užitkových zvířat a tak neumírají kvůli své kůži.

Bezpečnost je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®. Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály. Každý kousek je originál, protože žádná kožešina není stejná.